team

Bartłomiej Hornik

Urodził się w 1982r. w Chorzowie, ukończył studia na wydziale architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach, projektem dyplomowym pt. "Rzeka w pewnym sensie - interwencja w przestrzeni wykluczonej w skali makro, mezo i mikro", za który otrzymał wyróżnienie w konkursie Towarzystwa Urbanistów Polskich oraz wyróżnienie w konkursie im. profesora Jana Zachwatowicza przyznane przez PKN ICOMOS. Doświadczenie zawodowe zdobywał w pracowniach: Grupa Elipsa, Rar2 Laboratorium Architektury-Jan Kubec, Ayesa Polska, RS Architekci. Wraz z pracownią ar2 laureat kilku konkursów krajowych m.in.. 3 miejsce w konkursie na opracowanie koncepcji architektonicznej Nowej Rotundy w Warszawie, oraz praca przy projekcie Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Od 2007 - autorska pracownia hornik chmura architektura.

Marek Chmura

Urodził się w 1984r. w Tychach, ukończył studia na wydziale architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach projektem dyplomowym w katedrze projektowania architektonicznego i sztuk pięknych. pt. "Nowa siedziba Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach".

Posiada uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej, jest członkiem Śląskiej Okręgowej Izby Architektów. Po studiach pracował jako asystent projektanta m.in.. w Grupa Elipsa oraz Studio Visart.

Od 2007 - autorska pracownia hornik chmura architektura.

Maria Leszkowicz

Urodziła się w 1987r. we Wrocławiu, ukończyła studia z zakresu architektury wnętrz na Wydziale Architektury Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu pracą dyplomową pt. "Rewitalizacja i adaptacja budynków poprzemysłowych na współczesne obiekty użyteczności publicznej."

Odbyła stypendium w l'Ecole superieure des Arts Saint-Luc de Liege w Belgi.

Z pracownią hornik chmura architektura współpracuje od 2013 r.